М’ясорубка ARDESTO MGA-3000W
Немає в наявності
Артикул: MGA-3000W
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
Опис
Технічні характеристики
Основні :
  • Потужність
    3000 Вт
  • Продуктивність
    2.6 кг/хв
Особливості:
  • Реверс
    1
  • Захист мотора від перегріву
    1
Додатково:
  • Комплектація
    м'ясорубка / інструкція / мультирізка / насадка для ковбасних виробів / завантажувальний лоток / решітки x 4 шт. з отворами 3 мм, 5 мм, 7 мм та 8 мм