Ручний блендер Eisen EBSS-600SW – ваш універсальний помічник на кухні.
За лічені секунди збиває, подрібнює і змішує інгредієнти для створення смачних страв і закусок. Модель потужністю 600 Вт, з функцією захисту від перегріву, об’ємною чашею міні-подрібнювача (500 мл), насадкою-міксер і спеціальним гаком для замішування тіста. Завдяки 2 режимам швидкості, з можливістю її регулювання (5 ступенів) і «Турборежиму», пристрій за максимально короткий час справляється з різного роду кулінарними завданнями.
Стильний і якісний
Потужний і функціональний
Завдяки потужності у 600 Вт, двом швидкостям і турборежиму, ручний блендер швидко та ефективно справляється з будь-якими кулінарними завданнями. При такій потужності, він має досить низький рівень шуму, що робить його використання ще більш приємним.
5 ступенів регулювання швидкості та «Турборежим»
Просте і зручне управління
Корисні насадки
Насадка-міксер у два рази швидше зіб’є крем, яйця або вершки, бо має два металевих вінчика.
Насадка для замішування тіста
Ножі з нержавіючої сталі
Безпека і надійність
Ефективну та безпечну роботу приладу забезпечує механізм захисту від перегріву, завдяки якому він не перегрівається. Блендер Eisen EBSS-600SW працює від мережі 220 В, довжини шнура у 95 см цілком достатньо для комфортної експлуатації.
Зручна експлуатація
Характеристики
- Потужність: 600 Вт
- Напруга: 220-240 В
- Режими швидкості: 2 кнопки з регулювання швидкостей, турбо режим
- Матеріал корпусу: пластик
- Матеріал ніжки: нержавіюча сталь
- Матеріал насадок: нержавіюча сталь
- Захист від перегріву
- Довжина дроту: 95 см
- Розмір упаковик (ШxВxГ):19Х230х130 мм